Luksusowe kierunki na podróż poślubną

Dużo osób nie ma pomysłu na to, gdzie jechać oraz gdzie się zatrzymać w trakcie podróży poślubnej, a to przecież taki wyjątkowy wyjazd! Poniżej znajdziesz opis kilku najbardziej luksusowych kierunków, które są wprost wymarzone na miesiąc miodowy. Nie wie czy wolisz rajską plaże czy może pięciogwiazdkową miejską przygodę?

Zastanawiasz się jakby wyglądała Twoja idealne podróż poślubna, zakładając, że możesz trochę zaszaleć finansowo? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!
Seszele – jest to miejsce, które na swoją podróż poślubną wybrali książę William oraz księżna Kate. Trzeba przyznać, że jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych kierunków na ziemi, ze swoimi unikatowymi formacjami skalnymi oraz plażami Bounty Bar, które rozciągają się na ponad stu wyspach w koralowca i granitu. Jednak tylko część z nich jest zamieszkana, dlatego na nocleg koniecznie wybierz prywatny resort na Fregate Island albo North Island i możesz spodziewać się tam naprawdę fantastycznych willi. Pamiętaj, aby odwiedzić także Praslin, na której miał się znajdować biblijny Rajski Ogród oraz czarującej wyspy La Digue, po której można przemieszczać się rowerami.

Kolejnym miejscem o którym warto pomyśleć jest Nowa Zelandia – jest to idealne rozwiązanie dla młodych małżonków, którzy szukają przygody po drugiej stronie świata, gdzie czeka na nich odkrycie poetycznych krajobrazów Nowej Zelandii. Wśród atrakcji jest także jazda konna pośród lasów, pływanie w gorących źródłach oraz rejsy po Milford Sound. Dobrym pomysłem jest także wybranie wycieczki samochodem dla swobody zjeżdżania mniej udeptanymi trasami, jednak nie możecie ominąć najlepszych w kraju Hapuku Lodge&Tree Houses na South Island czy też Huka Lodge w Taupo na North Island.

Doskonałym kierunkiem na podróż poślubną jest także Afryka Południowa, ponieważ daje ona młodym małżonkom mnóstwo możliwości na fantastyczne spędzenie czasu. Będąc tam koniecznie trzeba polecieć do elektryzującego Kapsztadu dla Gór Stołowych oraz cudownych plaż w Camps Bay, które jest otoczone potężnymi Dwunastoma Apostołami. Potem zatrzymaj się w nadbrzeżnym Cape Grace albo historycznym Mount Nelson Hotel, a następnie wybierz się na wycieczkę szlakiem wina.

Jednak, aby podróż poślubna nie byłaby tutaj kompletna bez safari oraz noclegów w jednym z luksusowych campingów takich jak Ulusaba Private Game Reserve ekscentrycznego brytyjskiego biznesmena Richarda Bransona. Dodatkowym plusem takiej wycieczki jest to, że z Południowej Afryki bardzo łatwo możecie się przedostać do typowo plażowych kierunków na Oceanie Indyjskim: Mauritiusa oraz Mozambiku.

 

Autor

Ambroży fusion

Opis autora #3